שמלה עדינה או מלאת נוכחות? הקולקציה החדשה של Smart Brides

19.06.18

כשאתן מדמיינות את היום הגדול שלכן, מה אתן רואות לנגד עיניכן? שמלה שבה תיראו ממש אתן אבל באופן שהכי הכי יחמיא לכן? או דווקא שמלה שתדגיש את המיוחדות של היום הזה ותגרום לכן להיות הכי נוצצות כמו כוכבות הוליווד-סטייל? בסטודיו של Smart Brides תמצאו מענה לשני הכיוונים האלה.

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

השמלות בקולקציה החדשה מתחלקות לשתיים, כאשר החלק הראשון מביא את הבוהו שיק העדין והטרנדי אל קדמת הבמה. השמלות עשויות מבדי משי ושיפון, מעוטרות תחרות צרפתיות וגם תחרות גיאומטריות שמזוהות עם הסטודיו ואותן היה ניתן לראות גם בקולקציות הקודמות.

 

כל השמלות נבנות על בסיס של בגד גוף שמתיישב באופן מדויק על גוף הכלה ויוצר תחושה נוחה ובטוחה לכל תזוזה. אפשר לבחור במפתח פתוח או סגור יותר ובגוונים שאתן הכי מתחברות עליהם בקשת שבין שמנת לפודרה.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

החלק השני של הקולקציה הוא דווקא לכלות שמחפשות את אמירה אופנתית עם מלא גלאם ביום הכי גדול של חייהן. הבדים המרכיבים את השמלות הם טולים בגוונים שונים של שמנת, פודרה, כסף וגם זהב. גם כאן בולטות הצורות הגיאומטריות רק שעכשיו נוסף להן ברק בגווני כסף וזהב שייתן את הטאץ' הנוצץ.

 

gallery 1

 

gallery 1


gallery 1

 

נכון שישנם אלמנטים רבים על השמלות, אך הן עדיין נשארות קלילות ומאפשרות כיף ונוחות מקסימלית.

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

כמובן שאי אפשר בלי הבלינג הסופי, לכך השמלות מתוכשטות בחגורות ובכתפיות נוצצות, ולהעמקת אפקט הוואו - גם המחשופים עמוקים יותר.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

אגב, דיטייל שחשוב לדעת - כל שמלה נבנית בהתאמה אישית לכל כלה, כך שאתן ממש יכולות לשנות את עומק המחשוף, הגב וגם אלמנטים אחרים בשמלה כמו סוג הכתפיות.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום: חיים כהן

איפור ושיער: אלרן איפרגן

תכשיטים: דנה מנצור

מאת:כלות אורבניות
תגיות: