חתנים אורבנים

אין ספק שהכלות האורבניות הן אלו שמתבקשות לטפל ברוב הסידורים לקראת יום האירוע, אך לא מדובר בכלל ברזל. אנחנו בעד חלוקת נטל שווה ומאמינות שגם החתנים יכולים ולעיתים גם רוצים לקחת חלק פעיל בהכנות.                                                                                                                                                 
Read more...
כשאנחנו אומרות שתפקידו של החתן הוא להיות מתוקתק מכף רגל ועד ראש, בוודאי לא דמיינתם לעצמיכם חתנים יקרים עד כמה לקחנו את המשימה הזו ברצינות: החלטנו לשנס מותניים ולהיכנס לפרטי פרטים. 
Read more...

Tie Me Up

10.01.12 יום ג'
מקובל לחשוב ששלב בחירת חליפת החתן הוא השלב הקל ביותר, בהשוואה לבחירות כמו מקום האירוע, שלא לדבר על בחירת שמלת כלה. אך האם יש אמת בטענה הזו?
Read more...

גרומסטייל

02.01.12 יום ב'
לא פעם חתנים שואלים אותנו מה בעצם נהוג ללבוש ליום הנישואין. אמנם זו נשמעת כמו שאלה טריוויאלית למדי, בדיוק כשם שזה טריוויאלי שהכלה תלבש שמלה חגיגית ביום הזה, אבל בפועל, חתנים רבים מרגישים שהחליפות הקלאסיות לא מתאימות לעורם ולאופיים. 
Read more...

"הנבחרת"

02.01.12 יום ב'
הבחירה בטבעת האירוסין המתאימה, מבלי להכיר את טעמה האסתטי של המיועדת, היא המשימה הראשונה בדרך לחופה, וככל הנראה גם המאתגרת שבהן.
Read more...

Happy Feet

05.12.11 יום ב'
מילים רבות נכתבו לגבי הבחירה הרת הגורל בנעלי הכלה המתאימות, אבל נדמה שדווקא נעלי החתן, שחשיבותן זהה למקבילה הנשית, קופחו ולא קיבלו את תשומת הלב הראויה.
Read more...

סיפור הפרפרים

03.09.11 יום ש'
"פרפר פרפר, פרח חי, רד-נא מהר, שב עלי...". אז כן, בוקר יום שבת הגיע ואנחנו לגמרי ב"מוד" פרפרים! כמובן שלא מדובר בסתם פרפרים, אלא בפרפרים היפים האלה שיכולים לעטר את צווארם של הגברברים שלנו.    
Read more...
אחרי שבפוסט הקודם הפכנו את הגבר שלכן לחתן הכי טרנדי, אלגנטי ומוקפד בסביבה, הגיעה השעה להשלים את המהפך האופנתי ולגרום לאיש שלכן להיראות כאילו פסע לחופה היישר ממגזין גברים יוקרתי. 
Read more...
על הקבוצה הסודית שלנו שמעת? ששששש....
יש להזין כתובת מייל

תנאי שימוש באתר | מי אנחנו? | צרו קשר | רוצים לפרסם אצלנו? | הפינצטה | לבלוג-מגזין
עיצוב: קלפטיש מרקטינג בע"מ  | בנייה ופיתוח: Ijoomla | כל הזכויות שמורות 2019