חתונת בית-ספר: על ספסל הלימודים

01.06.13

 

חתונות נושא או בשמן הלועזי "Themed Weddings" מעולם לא היפנטו אותנו כל-כך, עד אשר פגשנו בחתונה הבאה - שנערכה כל כולה בהשראת בית-ספר ("School themed wedding"). 

 

 

  

 

אז מה קרה כאן לפתע פתאום? מדוע שיננו את דעתנו? התשובה ברורה מאליה: כשזה טוב, זה פשוט טוב. אפילו טוב מאוד. 

 

 

  

  

את החתונה הבאה עיצבה מעצבת נפלאה בשם Jesi Haack, שכבר פגשתן בעבר בפוסט "נצנוצי החג". מידי פעם בפעם אנו משתפות אתכן ביצירות הנהדרות והמקוריות שלה, אותן היא מסכימה לחלוק בשמחה רבה עם הכלות שלנו, איתכן כמובן.

 

 

 

 

  

ועבור מי עיצבה ג'סי את האירוע הנפלא הבא? עבור זוג מורים, סטפני וג'ארד, שהחליטו לחגוג את יום חתונתם עם מוטיבים בולטים מחיי היום יום שלהם בבית-הספר, שם גם הכירו.

 

 

 

 

הם בחרו להקיף את עצמם בתפוחים אדומים, מטוסי נייר צבעוניים, עפרונות, בקבוקים של משקאות קלים, מחברות, סרגלים ועוד. כל מוטיב שכזה נבחר בקפידה, והשתלב בחינניות רבה עם המוטיבים האחרים שלצידו.

 

 

 

 

שולחנות העץ כוסו בראנרים בהירים כשעליהם הונחו צנצנות שונות, קערות ובקבוקי יין ריקים ששימשו בין היתר כאגרטלים לפרחים. והתפוחים האדומים - כמובן שגם הם היו שם והוסיפו בדיוק את נגיעת הצבע שהיתה חסרה.

 

 

 

 

זאת גם ההזדמנות לגלות לכן כי העיצוב היה פרי שיתוף הפעולה בין ג'סי המעצבת לבין סטפני, הכלה המוכשרת, שעמלה גם היא ימים כלילות לקראת החתונה… וכן, בהחלט ניכרת העבודה הרבה, ההשקעה האינסופית והאהבה הגדולה בכל תמונה ותמונה.

 

צילום: This Modern Romance

 

ואם מתחשק לכן כך לפתע פתאום לחזור לימי בית-הספר העליזים, דעו שזה יכול לקרות. מתי? בחתונה שלכן כמובן! אנו מבטיחות לכן שגם אם אתן והחתנים שלכן אינם מורים, אנחנו לא נגלה לאף אחד… סודכן שמור איתנו. הבטחה זאת הבטחה, לא?!?

 

קרדיטים

צילום: This Modern Romance

עיצוב: Jesi Hacck Design

 

*לפוסט המלא בבלוג של Jesi Hacck לחצו כאן.

מאת:כלות אורבניות