חתונות בגנים לאומיים

08.11.15

בקבוצה הסודית אנו מגלות שלרבות מכן יש פנטזיה להינשא בשטח פתוח, כזה שאפשר ממש להקים בו את האירוע מאפס.

 

 

 

ההיכרות שלנו עם תחום האירועים, לימדה אותנו שלעתים הפנטזיה הזו היא הרבה יותר מורכבת לביצוע מכפי שנראה לעין ולכן במרבית המקרים כדאי מאוד להיעזר במפיק מנוסה שיצליח לאתר את השטח המתאים.

 

 

שטח כזה צריך להיות מקום בבעלות פרטית או לחילופין יש צורך לעבור תהליך לצורך השגת האישורים הנדרשים כדי לקיים את האירוע. בשנים האחרונות וככל שהמודעות לשמירה על הסביבה גוברת, ניתן למצוא פחות ופחות מקומות כאלה ברחבי הארץ.

 

 

אז יש לנו בשורות מאוד חיוביות עבורכן, כלות אהובות: רשות הטבע והגנים הכשירה לאחרונה שלושה גנים לאומיים שבהם ניתן לקיים טקסים מסוגים שונים, בהם גם טקסי חופות, כן כן.

 

 

מדובר בגן הלאומי מצדה, בגן הלאומי ציפורי ובגן הלאומי קיסריה - שלושה אתרים מרהיבים ביופיים שמאפשרים גם להתחבר למורשת של המקום תוך כדי הטקס - וזה כל היופי שבדבר.

 

 

 

 

כעת לשלב הטכני: איך עושים את זה בפועל? שימו לב שכדי לקיים טקס חופה באחד המקומות שציינו, יש להקליק על הלינקים שצירפנו כדי לעבור את תהליך ההרשמה ולבחון בדיוק מהם בדיוק התנאים בהם מתאפשר לקיים שם טקס. בכל גן תמצאו הגדרות שונות הנוגעות למוסיקה ולכיבוד שניתן להגיש במקום.

 

 

 

פרט נוסף חשוב שצריך לשים אליו לב, הוא שלא ניתן לקיים מסיבה בגנים הלאומיים וזאת כדי לא להפריע את שגרת הביקורים באתר. אנו חושבות שזו הזדמנות יצירתית לחלק את האירוע לכמה חלקים, בדיוק כפי שעשו מירי ועומר, עם טקס שהתקיים בלוקיישן אורבני ומסיבה שהתקיימה בלב הפרדס.

 

 

 

למי טקס שכזה יתאים? לזוגות חובבי טיולים, לזוגות שיש להם ערך סנטמינטלי מיוחד כלפי אחד משלושת האתרים (למשל הלוקיישן שבו התרחשה הצעת הנישואין), זוגות שרוצים להפריד בין טקס החופה לבין שאר חלקי האירוע - בין אם מתוך העדפה אישית או מתוך אילוצים וכל מי שרוצה לצאת קצת מהקופסא וליהנות מטקס עם אווירה לא שגרתית. מזמינות אתכן לקבל השראה ממצעד הלוקיישנים המיוחדים שלנו, שלבטח ייספקו לכן רעיונות בשפע. 

 

 

 

פנינו למפיק עידו אדמון שמתמחה באירועים בשטח, כדי לקבל ממנו כמה טיפים למקרה שגם אתם שוקלים לקיים את הטקס באחד מהגנים הלאומיים שהזכרנו. עידו ממליץ בחום לתעד את הטקס כדי שאפשר יהיה להקרין אותו בשאר חלקי האירוע ובכך ליצור הקשר יפה בין החלקים השונים של החתונה. בנוסף, הוא ממליץ לבחור במפיק שמכיר את השטחים הללו כדי לדעת בדיוק איך להתמודד גם עם היתרונות וגם עם האתגרים שהם מציבים. היכרות מוקדמת עם המקום תעזור בהחלטה היכן למקם את החופה ואת הציוד כדי להבטיח טקס יפיפה ככל הניתן. 

 

לבסוף וזה כנראה הטיפ הכי חשוב: להפגין גמישות ויצירתיות. חתונות שנערכות בחיק הטבע, בין אם מדובר רק בטקס או באירוע כולו, דורשות גמישות מחשבתית ואת היכולת לזרום עם שינויים, כי לעתים דווקא במקומות הכי לא צפויים, נוצרים האירועים היפים ביותר.

 

אז כלות יקרות, הייתן רוצות לערוך את הטקס שלכן במקום שכזה?

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)