השמלות היפות של גאלה

18.06.15

כשחברה קרובה או קרובת משפחה מודיעה על כך שהיא ובחיר ליבה עומדים להינשא, המחשבות פתאום מתחילות להתרוצץ לכמה כיוונים שונים מרוב שמחה. אחת המחשבות שצצה לבסוף והיא בלתי נמנעת היא "מה אלבש לאירוע?".

 

השמלה צריכה להיות כזו שתשקף את גודל המעמד ואת הקרבה לבני הזוג, לא תהיה Over dressed או פשוטה מדי ובאיזו גזרה או צבע נבחר? אלו ללא ספק קושיות שעליהן כל מלווה/ חברה או קרובת משפחה תצטרך לענות במוקדם או במאוחר.

 

סוגיית שמלות הערב מעסיקה אותנו לעתים קרובות ואנו רואות כי גם בקבוצה הסודית שלנו, הכלות מחפשות לעתים אחר פתרונות מתאימים ל-BFF, לאמא או לאחות, כך שכולן ייראו הכי טוב שאפשר בערב האירוע.

 

לכן, כשהגיעה לאוזנינו הבשורה לגבי אירוע המכירה "יפה בכל צורה" של גאלה רחמילביץ', אירוע המציע בגדי ערב אלגנטיים לכל המידות והגזרות, מיד זיהינו את הפוטנציאל והיה לנו ברור שכל אחת תוכל למצוא את מבוקשה באירוע.

 

כמו נמלים חרוצות ליקטנו עבורכן כמה אפשרויות לשמלות ערב מדליקות - קלאסיות לצד טרנדיות, שיוכלו לספק מענה לנשים היקרות בחיינו וצפויות לככב בעונת האירועים הקרובה... מוכנות??

 

שמלת תחרה Meedot.com

 

שמלה של Motif

 

שמלה של Honey B

 

שמלת כיווצים של Honey B

 

שמלת "הו מאמא" של Honey B

 

שמלת ערב של צילה - תפור עלייך

 

שמלת ערב של טליה

 

שמלת ערב של NEOMI

 

גלאי הטרנדים שלו מצביע על פרנזים בתור אלמנט שנראה הרבה בעונת האירועים הקרובה ומתכתב בצורה מושלמת עם הבוהו-שיק שפקד את מחוזותינו לאחרונה.

 

שמלת בלרינה של Honey B

 

גם טרנד הלינז'רי עדיין איתנו כאן ואנו צפויות לפגוש בשמלות רבות בסגנון בודואר.

 

שמלת פרפר של Honey B

 

שמלה של MOTIF

 

שמלת בייסיק אפורה עם אקססוריז מקפיצים יהפכו להופעה מנצחת באירוע... אנו לגמרי בעד שילובים כאלה!

 

שמלה של NEOMI

 

חצאית פרפר של Honey B

 

שמלת מילאנו שחורה של סו סימפל

 

כי אי אפשר בלי השמלה הקטנה והשחורה... קלאסיקה מנצחת!

 

שמלת מלבורן שחורה של סו סימפל

 

שמלות סטייל גלביה אנו צפויות לפגוש עוד הרבה, הודות ליכולת שלהן לבצע מעבר מעולה מהיום לערב ועדיין לשמור על שיק!

 

שמלת מרסיי של סו סימפל

 

האירוע "יפה בכל צורה" יתקיים בתאריכים 24-26/6, במתחם התחנה בנווה צדק ויציגו בו 22 עסקים קטנים ובוטיקים לנשים בכל המידות. לפרטים נוספים אודות האירוע ורשימת המשתתפים המלאה, הקליקו כאן.

מאת:כלות אורבניות