החתונה הטוסקנית של מורן ועמית

21.01.13

 

הכול התחיל בכמה תמונות בודדות שצדו את עיננו. הבטנו בהן והרגשנו כאילו הוזמנו לחתונה איטלקית, אך מסתבר שלא.

 

 

 

 

מורן ועמית המקסימים חזרו מטיול בטוסקנה, וכל-כך התאהבו במקום עד שהחליטו כי החתונה שלהם הולכת להיות בניחוח איטלקי. על הלימונים, שמן הזית והפסטה - הם לא התכוונו לוותר, גם לא ביום החתונה שלהם.

 

 

 

 

השניים פנו אל מיכל וענבר, צמד המוכשרות מ"בבקה", והטילו עליהן את מלאכת העיצוב וההפקה. ומהיכן מתחילים? מן ההתחלה! הבנות חיפשו השראה מטוסקנה של פעם אל מול טוסקנה של היום: עצי הלימון, הצבעים האופיניים, מפות רקומות, שיחי בוגונביליה צבעוניים ותבלינים שונים - כל אלה שולבו באירוע, וסיפרו לאורחים כי הם הגיעו למקום קצת אחר. לאן? לטוסקנה כמובן, טוסקנה ששוכנת בלב ליבה של העיר תל-אביב.

 

 

 

 

כבר בכניסה, המתינו בקבוקי זכוכית ממותגים אליהם נמזגו אחד מן המשקאות הבאים: לימונדה, לימונטיני או לימונערק, כל אורח לפי טעמו האישי. מוזיקה איטלקית התנגנה לה ברקע, והנעימה את זמן הנשנושים אל מול ה-Deli המפנק שהציע מבחר לחמים, שמן זית, זיתים, ממרחים ושלל מטבלים.

 

 

 

 

 

 

באזור החופה שלט הצבע הלבן עם כסאות לבנים, שרשראות דגלונים תואמות וזרי גיבסנית. כל אחד ואחד מהאורחים קיבל בקבוק בועות סבון, שעוצב גם הוא בהתאם לאווירה (ונעטף בבד יוטה ובסרט תחרה) ושימש להפרחת בועות סבון בזמן שמורן ועמית צעדו נרגשים אל עבר החופה.

 

 

 

 

 

אחד הדברים שהוקסמנו מהם במיוחד בפוסט העיצוב של היום, הוא היכולת לשלב את שני חללי האירוע, החוץ והפנים, לכדי חלל אחד ששידר קסם איטלקי ברור מאין כמוהו. וכשיודעים כיצד לעשות זאת, התוצאות מדברות בעד עצמן.

 

 

 

 

 

ורגע לפני שאנו נפרדות לשלום מאיטליה (ומתבאסות קשות על כך שלא הוזמנו לחתונה הזאת), אנו מקוות שלא פיספסתן את מיץ התפוזים הטרי, המפות הלבנות שכיסו חלק מן השולחנות, עמדת הברכות האישית, ארגזי הפירות והירקות, עציצי התבלין… ואת כל האלמנטים שגרמו לנו לעשות "וואו" לנוכח העיצוב המושלם הזה.

 

 

 

 

 

 

ולכם, מורן ועמית, אנו מודות מכל הלב על שנסעתם לטוסקנה והבאתם איתכם חלום לחתונה איטלקית שנערכה ממש כאן! תודה, תודה, תודה!

 

 

* הפקה ועיצוב: BEBKE

* צילום: אלכסיי קודריק

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזו עונה אתם מתכננים להתחתן?
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)