הזמנת הסייב דה דייט של טל וצור

07.03.14

 

אם נשווה את החתונה לסרט שעומד לצאת לאקרנים, הרי שה״סייב דה דייט״ הוא הטיזר הראשון, מעין טריילר אם תרצו. הוא מרמז לאורחים על העתיד לבוא, גורם להם להסתקרן, אך משאיר את החלק הטוב ביותר להמשך!

 

אנו תמיד סקרניות לגלות הזמנות סייב דה דייט חדשות, שכן הן מאפשרות לנו להכיר במעט את הזוג העומד מאחוריהן. אז מה כבר אפשר לחדש באמצעות פיסת נייר שעליה חקוק התאריך או סרטון עם פואנטה דומה? מסתבר שהרבה! שהרי אנו מוקפות באנשים יצירתיים כל-כך, מה שהוביל אותנו לשתף אתכן ביצירה הקטנה הבאה.

 

 

כשהקלקנו על הלינק המוביל לסרטון, הופיעה לפנינו הזמנה מאויירת וחיננית. כמובן שכבר ברגע ההוא התרשמנו מהבחירה המדוייקת בגוונים, מהעיטורים היפים, מהדמויות של בני הזוג, טל וצור - אך עד לרגע ההקלקה על הפליי, לא באמת ידענו מה יצפה לנו.

 

ישבנו אל מול המסך ועקבנו בתשומת לב רבה אחר ההתרחשויות, ולפתע גילינו כי ההזמנה הפכה למונפשת והפרטים הקטנים, התעוררו לחיים, כל זאת בזכות המאיירת והמעצבת שלומית סאור, שהכינה את ההזמנה עבור חבריה הטובים. שלומית גרמה לדמויות המאויירות להיות אלה שיזמינו את האורחים לחתונתם של טל וצור, בעודן מחליפות את בגדי היום יום לבגדי חתן וכלה. כך יצא שנשבנו בקסמן אפילו מבלי שנכיר במציאות, שהרי זוהי כוחה של יצירה מוצלחת באמת.

 

 

אז אם הזמנת ה״סייב דה דייט״ היא מעין טריילר, אנו מעניקות לה כבר עכשיו חמישה כוכבים מנצנצים מ״כלות אורבניות״!

 

מאת:כלות אורבניות