הזמנת החתונה של שלומית ואביב

21.11.13

 

יום חמישי הגיע ועימו הזמנות מיוחדות במינן - הזמנות החתונה של שלומית ואביב, זוג שבהחלט כבר יצא לכן לפגוש על גבי דפי הבלוג כאן וגם כאן. ואם הפוסטים בהם הזוג הזה מככב זכורים לכן היטב, הסיבה לכך ברורה מאליה שכן שלומית ואביב הם אנשים של פרטים קטנים ובינוניים וגם גדולים, אנשים מהסוג שאנחנו כל כך אוהבות לאהוב.

 

 

כפי שכבר סיפרנו לכן בפוסטים הקודמים על חתונתם של השניים, החודשים שקדמו לחתונה היו חודשים מהנים של תכנונים, הכנות והמון פרויקטי DIY - המון! מנחשות מה היה הפרויקט הראשון? הזמנות החתונה כמובן, שכן כל חתונה אורבנית דורשת הזמנות מתוקתקות!

 

 

את ההזמנות עיצבה שלומית המוכשרת בעצמה והן הודפסו על נייר בעל טקסטורה מיוחדת. ההזמנות עצמן הורכבו מכרטיס גדול, נפתח, בפרופורציות מלבניות אשר נעטף על-ידי כרטיס קטן יותר ועליו הופיעו שני איילים מקסימים (מוטיב האהוב על השניים), שמותיהם וכמובן גם תאריך החתונה. לגוף ההזמנות צורפו מאגדים קטנים וחינניים שנקשרו באמצעות חוט איכרים מפוספס ובהם מפת הגעה ולשונית עם מספרי טלפון לאישור הגעה.

 

 

אם תהיתן איזה מעטפות זכו לארח את ההזמנות המתוקתקות האלה נספר לכן שהיו אלה מעטפות שחורות, בפרופורציות מלבניות גם הן. בצידן האחד הודבקה מדבקה מעוצבת עם אלמנטים גרפים הלקוחים מההזמנה (שם נכתבו הכתובות), ובצידן השני - מדבקה עגולה עם שמותיהם של שלומית ואביב ותאריך החתונה, מדבקה מתוקה שחתמה את כל אחת ואחת מן המעטפות.

 

 

שלומית מספרת כי פרויקט ההזמנות הראה לה לראשונה כי לעשות דבר מה מוקפד ומדוקדק, בכמות רבה של מאות כפרויקט אישי, זאת עבודה רבה ולשם כך גויסו ידיהן העובדות של בני המשפחה אשר "הקריבו" את השבת שלהם לצורך סדנת הכנת הזמנות. יחד עם זאת, היא לא מתחרטת ולו לרגע קטן אחד על כל ההשקעה, שכן כיצד ניתן לבשר על חתונה הורסת בלי הזמנה הורסת? לנו רק נותר להנהן בהסכמה ולהיזכר בכל אותן הפעמים בהן עבדנו גם אנחנו על פרוייקטים מסוג דומה שהצריכו שעות רבות של עבודה - אך בסופן, כמו תמיד, התנוסס חיוך גדול ומרוצה על פנינו.

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

נאמר שוב תודה גדולה לשלומית ולאביב, זוג מלא השראה, על כל הטוב, היפה והנעים הזה שהם חלקו איתנו כאן פעם אחר פעם בחודשים האחרונים. וכעת - להמשך עבודות ה-DIY לקראת חג החנוכה הקרב ובא… היכונו היכונו לכמה פוסטים מלאים בניצנוצים!

מאת:כלות אורבניות