הזמנת החתונה של שירה ואור

15.09.13

 

שירה ואור הם זוג אורבני מקסים, שהתארח רק לפני שבועות ספורים על גבי דפי הבלוג, במסגרת שבוע הפוסטים החגיגי שלנו בקטגורית "חתונות אורבניות". כבר אז שיתפנו אתכן בכמה פריטי נייר טורקיזיים שעוצבו במיוחד עבור חתונתם של השניים והבטחנו לכן שהמשך יבוא במהרה - והוא אכן בא.

 

 

 

כשהזוגות שלנו בוחרים לשתף אותנו בתמונות מיום חתונתם, פעמים רבות העיניים שלנו נמשכות לדבר מה, והפעם היו אלה ההזמנות שעיצבה שירה הכלה בשיתוף עם חברה הטוב, עידן פורטל. וכששני מעצבים גרפיים עומלים על הזמנה (האחת בוגרת שנקר ואילו השני בוגר בצלאל), התוצאה חייבת להיות לא פחות מנפלאה.

 

 

כבר בתחילת הדרך, בשלב בו זורקים רעיונות אל האוויר, ידעה שירה כי היא מעוניינת לשלב טיפוגרפיה בהזמנה ללא כל איורים או צילומים. בעיניה, חומרי הדפוס המקדימים אותם מקבלים האורחים לידיהם אמורים לשקף את הזוג ואת החתונה העתידית בצורה הטובה ביותר.

 

 

על הכיוון הצבעוני החליטו השניים אחרי שיטוטים רבים ברחבי הרשת, כשלבסוף נפלה החלטה - יהיו אלה טורקיז וכתום! גב ההזמנה נצבע בטורקיז ובמרכזו עוצב אייקון ברוח הטיפוגרפיה שהופיעה בצד הקידמי: שתי טבעות מחוברות זו לזו. בשלב הבא, עוצבה גם חותמת מתאימה לסגירת המעטפה עם אותן הטבעות כשמעליהן שם הזוג ומתחתיהן תאריך החתונה.

 

 

 

באותה השפה העיצובית בדיוק עוצב גם כרטיס בעל פרופורציות ריבועיות שהזמין את האורחים לצלם את החתונה ולהעלות את התמונות שצילמו אל האינסטגרם. הכרטיס פוזר על השולחנות במקום האירוע וכך התווספו להן נגיעות של הצבע הטורקיזי האהוב.

 

 

הוסיפו לזה את המתנות הקטנות לאורחים-פפיונים, העניבות הטורקיזיות של בני המשפחה הקרובים, מניפות העץ שמצאה שירה, העגילים שענדה ותקבלו חתונה שכל כול מדברת בשפה צבעונית אחת. עוד לא ראיתן את פוסט החתונה של השניים? את התמונות תוכלו למצוא ממש כאן.

 

 

צילום: כלות אורבניות

 

כמה נחמד היה לנו לפתוח את השבוע החדש עם פוסט שכולו עיצוב גרפי, והזמנה המתייחסת לפרטים הקטנים בדיוק כמו לגדולים. זיכרו שאנו מחכות גם להזמנה שלכן, כן כן!

מאת:כלות אורבניות