הזמנת החתונה של יוליה ומארק

17.06.13

 

זוכרות את החתונה האורבנית של יוליה ומארק, הזוג שהצליח להיכנס עמוק, עמוק אל תוך ליבינו כבר לכשצפינו בתמונת החתונה הראשונה שלהם? היום אנו גאות להציג את ההזמנה של השניים, שהיתה לא פחות נפלאה מהאירוע עצמו!

 

 

ושנייה לפני שזה קורה רצינו לספר לכן על תחושת האושר שמציפה אותנו כשאנו רואות את כמויות הכשרון אשר מסתתרות מאחורי כל זוג וזוג שמתארח כאן בבלוג… אתם משהו, משהו! וכעת, אפשר להתחיל.

 

 

מארק לחוביצר, החתן שלנו, עוסק בארט-דיירקשן ובגרפיקה ממוחשבת וכבר אל מן ההתחלה לא היה כל צל של ספק מיהו האחד שיעצב את הזמנת החתונה.

 

 

 

עיצוב ההזמנה והפרטים הקטנים שמסביב היו בעבור הזוג שלנו פרוייקט שלם. הם חפצו בהזמנה מיוחדת, כזאת שתשדר בראש ובראשונה כי מדובר באירוע של "יוליה ומארק" ולשם כך החליטו (אחרי ניסיונות מרובים…) להכניס גירסא מצויירת של שניהם, צמד דמויות מדליקות, היישר אל תוך ההזמנה. יותר "יוליה ומארק" מזה - אין, פשוט אין.

 

 

מסביב, המשיכו להיבנות הפרטים הנוספים שנגזרו כמובן מן העיצוב המרכזי וכללו בין היתר מתנות "תודה שבאתם" בדמות דיסק שכלל טעימות מן המוסיקה שליוותה את האירוע. הדיסקים המתינו לאורחים במקום מושבם ובדרכם המיוחדת שלהם תרמו לטאץ' העיצובי במקום.

 

 

 

ובכדי להשלים את המיתוג שיצרו על הצד הטוב ביותר, בנו הם אתר חתונה. באתר, הוצג סרטון מתוק שיצרו בעצמם ואנו ממליצות לכן בחום לתת קפיצה קטנה ולצפות בו.

 

עיצוב וצילום: מארק לחוביצר

 

וכיצד מסכמים השניים את חווית העיצוב הכוללת? כפרוייקט קטן ומענג שביצעו הם ביחד, בכוחות משותפים. ואחרי פוסט שכזה - ממש לא קשה להבחין שכך אכן היה! תודה לכם יוליה ומארק!

מאת:כלות אורבניות