הזמנה ממגנטת

21.08.11

 

‎אחד הדברים המבאסים ביותר בהזמנות הוא אלמנט החד-פעמיות שבהן. שעות רבות של השקעה בחיפוש, עיצוב, תיקונים ועדכונים, הדפסות וכמובן בחלוקה החגיגית, נעלמות ככלום מייד עם סיום החתונה. כשהאירוע מאחורינו, ההזמנות היפות האלה מוצאות במרבית המקרים את דרכן מהר, מהר, אל הפח הקרוב ביותר. אותנו, זה בהחלט מעציב ולכן קרנו מאושר כשקיבלנו את המייל של הדר, אחת מן הקוראות היקרות שלנו שהתחתנה ממש לא מזמן.

 

הדר, שזכתה בגיסה מוכשרת ביותר ששמה בישראל, אורית זילברמן (מעצבת ובעלים של חברת טווילינגן), זממה זמן רב על מסגרות המגנט של אורית. המוצר עצמו, הומצא זמן קצר לפני חתונתה וכבר אז עלה במוחה הרעיון להפוך את המסגרות להזמנה מהממת, מקורית וכמובן שימושית.

 

 

 

בגדול, מדובר בארבעה חלקים של מגנט. שלושה חלקים, בצורת מסגרת ואילו האחרון מתפקד כמגנט ריבועי נוסף. את ההזמנה עצמה קוראים כשהיא מגיעה, מחוברת, ולאחר מכן כשהבנו איפה זה קורה ומי מתחתן עם מי... מפרקים את החבילה ונהנים משלוש מסגרות בגדלים שונים למסגור תמונות ולקישוט נפלא על דלת המקרר, דלת הפלדלת האפרורית או כל מקום אחר שתרצו להעניק לו קצת חן. על המגנט האחרון, הריבועי, נשארים שמות החתן והכלה וכמובן התאריך. הרי לא היינו רוצים שמכל היופי הזה, ישכח לו פתאום מועד החתונה.

 

 

 

על עיצוב ההזמנה עצמה, אחראית החבורה כולה. הדר ובן זוגה, עוז, עיצבו את ההזמנה ביחד עם שתי אחיותיו הכשרוניות של עוז, קרן ואורית. הם בחרו בצבעים תכולים וחומים שהשתלבו עם העיצוב הכולל של החתונה, בין היתר המקום בו בחרו להתחתן, "גם ים" (שלצערינו אינו קיים עוד), בחוף הים הקסום שבפלמחים.

 

 

אז חתונה היתה, וההזמנה - כמובן שנשארה. היא ממשיכה לככב בכל בית ובית אליו היא מצאה את דרכה. נפלא, לא?

מאת:כלות אורבניות