אשת הפיות

08.03.13

 

יש אנשים שמפזרים אבקת פיות בכל מקום אליו הם פונים וטל דבש היא דוגמה לאדם כזה. אלא שהפעם לא מדובר במושג קוסמי אלא באבקת פיות אמיתית, אותה מכינה טל במסגרת סדנת הפיות שהיא מעבירה. אבקת הפיות הזו גם שימשה אותה להכין אירוע מהאגדות ביום נישואיה לתום, בן זוגה.

 

 

הרבה לפני שהיה מדובר בעיסוק, טל תמיד אהבה את עולם הפיות: אוספי פיות מכל הגדלים והסוגים מילאו את חדרה מאז שהיא זוכרת את עצמה. התחביב הזה קיבל תפנית מפתיעה, כאשר היא החלה לעבוד בגן ילדים והתבקשה לקשט את הגן באווירת יער קסומה. טל החליטה לקחת את משימת הקישוט על עצמה: עברה סדנה קצרה, רכשה חומרי גלם וישבה לילה אחר לילה עד שהצליחה להרכיב פיות כמו אלה שתמיד אספה ועליהן חלמה.

 

 

 

עם הניסיון בא גם התאבון ולכן כשהאוסף המשיך לגדול - היא החלה לחלק את הפיות הקסומות למשפחה וחברים ששמחו לקבל מחווה מושקעת כל כך העשויה מלאכת יד. כמובן שכמה פיות מצאו את מקומן בגן, אשר הצליח לעבור טרנספורמציה מוצלחת ליער הקסום ולשמח את הילדים עד מאוד!

 

 

 

כשהגיעה העת להינשא לתום, היה לה ברור שהיא תרצה לשלב את המומחיות שלה גם באירוע עצמו. אך כיצד עושים זאת ומצליחים לשמור גם על האישיות של בן הזוג, מבלי ללכת לאיבוד בתוך יער הפיות? כדי לשמור על איזון, החליטו השניים לקשט את השמשיות בפרפרים מעשה ידיה העשויים מסיבי צמר. בסידורי הפרחים, במרכז כל שולחן, נוספו גמדות חמודות שהוסיפו מימד מעניין לסידור ובנוסף הפכו למזכרת נחמדה מהאירוע.

 

 

 

ההזמנות קיבלו גם הן טאץ' מאבקת הפיות, לאחר שהוחלט כי הדמויות של טל ותום יעטרו אותן במטרה להפוך אותן לאישיות יותר. כאן האתגר היה גדול יותר, משום שטל ביקשה ליצור את דמותה שלה ושל תום מצמר, ובהחלט היה מדובר במשימה לא פשוטה. כעבור כמה ניסיונות, הצליחה היא ליצור את הדמויות ואפילו תום נרתם למאמץ והכין לדמותו משקפיים קטנים מחוט ברזל. הדמויות תועדו כשלצידן פטריות שנקטפו מהגינה, עברו עריכה גרפית וכך נולדו להן ההזמנות הקלילות והייחודיות עם המסר שרצו בני הזוג להעביר לאורחים.

 

 

צילום: אייל מרילוס

 

גם היום, ממשיכה טל לפזר את אבקת הפיות שלה לכל עבר, עם יצירה בלתי פוסקת של דמויות צמר מקסימות, ותאמינו לנו שהן מקסימות - כי ראינו אותן מקרוב! מאחלות לך, טל היקרה, שלא תפסיקי לפזר את הקסם הזה… כי אנחנו רוצות ממנו עוד, הרבה עוד.

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא