אלגנטיות מודרנית: חושקות בשמלה בניחוח וינטאג' ובוייב בוהמייני?

05.06.18

מצד אחד אתן רוצות בשמלה גדולה מהחיים, מצד שני – שהיא לא תהיה מוגזמת. מצד אחד מתחשק לכן שמלה בגזרה קלאסית ועשירה, ומנגד – שלא תהיה מצועצעת ומופרזת. מצד אחד אתן מתחברות לסטייל בניחוח וינטאג' - אך גם מחפשות אחר טאץ' עדכני.

 

לא קל למצוא שמלות כלה שתענה על כל הרצונות, ובעיקר כאלה שמצליחות לשלב בהצלחה סגנונות קלאסיים ומודרניים, אך הקולקציה החדשה של עדי גרומן מורכבת משמלות בתמהיל מדויק שכזה.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

כפר איטלקי קטן ופסטורלי, הממוקם על גבי רקע של עצי זית, כרמים ומבנים עתיקים – הוא שהיווה את ההשראה לקולקציה החדשה, וזה רומנטי בדיוק כמו שזה נשמע.

 

הקולקציה עצמה, העונה לשם "La boheme floral", מבקשת להיות אקסקלוסיבית ומונה 11 דגמים בלבד. שזה נחמד עבור כל אלה שמוצאות את עצמן מבולבלות מרוב אופציות, וגם עבור אלה שלא רוצות לראות את השמלה שלהן, או כזו שדומה לה, על כל כלה שנייה.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

בקולקציה תמצאו שילוב של תחרות לצד משחקי שקיפות, והיא מתהדרת בפלטת גוונים מגוונת שחורגת מגבולות הלבן ומתבטאת בצבעי גוף עדינים.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

באשר לבדים בקולקציה, נעשה שימוש נרחב בשלל בדי שיפון, בבדי משי רכים, בטול עם טקסטורה ובאורגנזה לצד חרוזי פנינים.

 

גם כאן תמצאו שמלות רבות בגזרת ה-Off the Shoulder הטרנדית, בביצוע מוצלח במיוחד ומלא נוכחות.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

הגזרות בקולקציה שונות האחת מהשנייה, ולמרות המורכבות שלהן הן מתהדרות בנינוחות חיוניות. שזה נחמד, כי לעיתים שמלות בגזרות קלאסיות משדרות כבדות מסויימת.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

הקולקציה החדשה שומרת על הקו של הקולקציות הקודמות ומתאפיינת בסגנון וינטאג' בוהמייני ורומנטי אשר משלבת סגנונות קלאסיים של פעם, יחד עם אלגנטיות מודרנית.  

 

gallery 1

 

gallery 1

 

מי מכן שמחפשות שמלת וינטאג' ייחודית ועשירה, עם מחשוף מעניין, מפתח גב ייחודי או אולי אפילו חגורת מותן - תמצא כאן כמה שמלות שתחבב. אנחנו יודעות שאנחנו מצאנו.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

בקיצור, פעם זה הכי היום.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: ערן לוי

איפור ועיצוב שיער: נועה לוי

דוגמניות: מאיה ברששת ו-ויבה ליבשיץ ל"יולי מודלס"

מאת:כלות אורבניות