איפור, שיער, טיפוח וביוטי

לק לציפורניים... לכאורה דיטייל כל כך שולי בהופעה אך בפועל, מדובר באקססורי לכל דבר, כזה שיכול ממש לתת פאנץ' ללוק כולו: להתכתב איתו בצורה הרמונית או בדיוק להיפך, לבלוט ולגנוב קצת מהפוקוס.
Read more...
כשנזכרנו בכל הלוקים היפים שקישטו את דפי הבלוג-מגזין שלנו לצורך מצעד הביוטי של 2014, מבעד למסך הביטו בנו כלות עם איפור עדין, רך ורומנטי... אך גם כלות שהאיפור שלהן הרבה יותר דרמטי, מעושן ונועז.
Read more...
כשאנו אומרות שהכלות האורבניות שלנו יפיפיות, אנו בהחלט מתכוונות לכך: עיניים חודרות, חיוך יפה, עור מושלם. תוסיפו לכל זה את ידי האמן של מיטב המאפרות ומעצבות השיער - וקיבלתן שילוב שהוא פשוט מושלם.
Read more...

הפקת חורף רכה

25.12.14 יום ה'
החורף המקומי, כמה שהוא רך ומתוק... החורף הזה גם יוצר עבורנו את פלטת הצבעים החלומית ביותר שהאחראי עליה יכול להיות אך ורק הטבע, במלוא הדרו ועוצמתו.
Read more...
בוקר, בוקר, בוקר טוב לכן אהובות! הבוקר הזה אנו מרגישות אקסטרה קלילות הודות לרוח הנעימה מן הים הממלאת את הריאות שלנו באוויר טוב. גם הפעם אנו מזמינות אתכן להצטרף אלינו לקצת ״גוד טיים״ של בנות הכולל ענייני איפור, תסרוקות ותכשיטים יפים במיוחד.
Read more...

מראות של סתיו

20.09.14 יום ש'
השקט והשלווה של הסופ״ש, בצירוף שנה חדשה שבפתח, גורמים למחשבות לצוף על פני השטח ולהציב בפנינו מראה המאפשרת להתבונן פנימה… ממש כמו ההפקה של אסתי ביטון, מאפרת ומעצבת שיער נפ-לאה, שבחרה להשתמש במראות כחוט מקשר בין תמונה לתמונה תוך שהיא מעניקה לנו הצצה ללוקים שיחכו לנו בשנה הקרובה.
Read more...
בוקר מהמם לכן אהובות! קיץ עמוס בצבעים בוהקים יגיע בקרוב לסיומו, ודווקא בנקודת הזמן הזאת נפלא לפגוש בהפקת ביוטי המציגה בפנינו לוק רך ופסטלי המאפשר לנו לשקוע לתוכו לאט, לאט.
Read more...

צמות בשחור לבן

07.08.14 יום ה'
בדיוק כפי שעולם האופנה משתנה ללא הרף וטרנדים מתחלפים להם חדשות לבקרים, כך גם אנו מבחינות בשינויים המתרחשים כל העת בתחום הביוטי, המהווה חלק בלתי נפרד מעולם החתונות הישראלי, ומעסיק ימים כלילות אתכן, הקוראות היקרות שלנו.  
Read more...
על הקבוצה הסודית שלנו שמעת? ששששש....
יש להזין כתובת מייל

תנאי שימוש באתר | מי אנחנו? | צרו קשר | רוצים לפרסם אצלנו? | הפינצטה | לבלוג-מגזין
עיצוב: קלפטיש מרקטינג בע"מ  | בנייה ופיתוח: Ijoomla | כל הזכויות שמורות 2019