אין קץ לילדות

18.12.13

 

יום מתוק, שכולו בסימן חזרה לילדות, לתמימות, לצעצועים אהובים של פעם ולהמון גלידות טעימות (ראיתן כבר את פעילות הפייסבוק שלנו להיום?), הוא בדיוק היום שעובר עלינו בכלות אורבניות. אחח… כמה כיף היה להיות ילדות וכמה אנחנו מתגעגעות לתקופה הקסומה ההיא. האם גם אתן שותפות לגל הנוסטלגיה שפקד אותנו כך לפתע פתאום? אם כן, יש לנו תחושה שהפוסט הבא יצליח להעלות חיוך מתוק-מתוק על פניכן, כפי שקרה גם לנו.

  

 

 

היום ממתין לנו אירוע שחוגג את גיל הבר-מצווה, גיל שמהלך על קו התפר הדק בין הילדות לבגרות ובא לידי ביטוי בצורה מדוייקת כל כך בעיצוב החלל בו נערך האירוע המדובר. השילוב הניגודי הזה קרה באמצעות בחירה במוטיבים מתוך עולם הילדות והצעצועים, אשר שולבו בלופט בעל מראה אורבני להפליא - כזה המשדר אווירה בוגרת ומתוחכמת.

 

 

 

 

האחראית על העברת המסרים בצורה מדוייקת כל כך, כזו שנעטפת בסטייל ובפריטים משובבי נפש שגרמו לנו לחייך, היא לא אחרת מאשר המעצבת רעות זגוני - שהתארחה אצלינו לא פעם, לא פעמיים וגם לא שלוש… כל זאת בזכות טביעת האצבע הייחודית שלה.

 

 

 

רעות יצרה עולם מופלא שהזכיר לנו את ״צעצוע של סיפור״ - אחד הסרטים המצויירים החביבים עלינו (כן, עד עצם היום הזה!), שבו התעוררו הצעצועים לחיים ויצאו להרפתקאות. תארו לעצמיכן שזה היה קורה באחד השולחנות המעוצבים באירוע? העיצוב היצירתי והנוסטלגי גרם למחשבות שלנו לנדוד הרחק, הרחק, אל ארץ שכולה פנטזיה.

 

 

 

 

אירוע בר-המצווה הזה התקיים בצהרי יום שישי עם חלוקה ברורה בין מתחם הפנים למתחם החוץ. החלל הפנימי היה עמוס בהפתעות שריגשו הן את ילדי בר-המצווה והן את המבוגרים שהוזמנו לאירוע ונותרו ילדים בליבם: רובוטים מפח, בובות ויניל, ספרי עיצוב מרתקים, כדורי בייסבול, צעצועי חיות, משחקי לגו ועוד ים של דיטיילס אשר נפרשו ברובם על גבי ראנרים בצבעי שחור-לבן, שגרמו להדגשתם.

 

 

 

 

למען האמת אנחנו רק יכולות לדמיין לעצמינו עד כמה היה קשה להתרכז באוכל או אפילו בריקודים כשהצעצועים הנפלאים האלה נמצאים מכל עבר. למרבה המזל, ציפור קטנה לחשה לנו שהאורחים עמדו באתגר בהצלחה רבה, כשהם ניהנים מכל אחד ואחד משלבי האירוע!

 

 

 

 

 

אז חוץ מהצעצועים המופלאים, היו אלה הפרטים הקטנים שהצליחו גם כן ללכוד את תשומת ליבנו כמו למשל פינות הישיבה המעוצבות שפינקו את המבוגרים שרצו לפטפט ביניהם או אותם ראנרים מפוספסים בצבע שחור-לבן שתאמו בצורה מושלמת לכריות ולשטיחים בפינות הישיבה. כל הפרטים האלה גם יחד הבטיחו כי האורחים, קטנים וגדולים כאחד, יחזרו הביתה עם המון חוויות - של צבע, צעצועים ושמחה.

 

 

 

 

רעות, רעות, רעות… מה עוד יש לנו לומר? תודה שחלקת איתנו עיצוב נפלא ונוסטלגי מעשה ידייך. ולכן כלות אורבניות יקירות שלנו, נגלה כי בקרוב מאוד תיפגשו כאן בהפתעה נוצצת לשנה החדשה שבפתח, פרי שיתוף פעולה מופלא ביננו לבין רעות. אנחנו באמת כבר לא יכולות לחכות!

 

קרדיטים

עיצוב: Reut Zagoni - Event Design

הפקה: יעל וגנר

צילום: מטיאס זגוני

לוקיישן: אביגדור

 

מאת:כלות אורבניות