איך יודעים שבא אביב?

01.04.12

 

מבחינתנו, אביב היה ותמיד ישאר כעונה הכי הכי שאפשר לפגוש בה על גלגל עונות השנה. האביב, מצליח בקלות להביא עימו בכל פעם מחדש את בשורת הלבלוב, הריחות, ההתחדשות, אך יותר מהכול, ומה שבאמת הופך אותו לממכר של ממש - זאת הצבעוניות המרגשת והמפתיעה שלו.

 

כבר למעלה מ-18 שנה, חברת פנטון העולמית, הסמכות הידועה בענייני צבעים, עורכת סקרים בין המעצבים הגדולים בעולם, על מנת להביא את הטרנדים החמים ביותר של כל עונה ועונה. גם את בשורת צבעי אביב 2012, היא הפיצה לא מכבר, ולנו רק נותר להנות מהצבעים המדהימים של העונה הנוכחית, ולהכניס אותם היישר אל תוך תיקיית ההשראה שלנו.

 

כמובן שלא יכולנו שלא לשתף גם אתכן בקולקצית הצבעים המרגשת לעונה. יש שם הכול מהכול, ואנו בטוחות שכל אחת מכן תמצא שם את הצבעים שנועדו לה. ואם תהיתן, כיצד משלבים את הבחירות שלכן ביום האירוע עצמו, נאמר לכן שזה קל מכפי שחשבתן. בגזרת העיצוב זה יכול לבוא לידי ביטוי בזר הכלה, במפות, במפיות, בסידורי הפרחים שעל השולחנות, בעיצוב החופה ובכל אלמנט עיצובי שלא תבחרו להכניס. ואם נביט לרגע על האאוטפיט החתני והכלתי, גם הוא יכול לשלב את אותן נגיעות צבעוניות ועדכניות, בדיוק במקומות הבלתי צפויים שמכניסים קריצה מעניינת ללוק כולו: תחתית צבעונית לשמלת הכלה, אקססוריז צבעוניים (נעליים, תכשיטים ועוד), נעלי חתן מגניבות, עניבת פרפר בצבע עדכני ועוד ועוד. הפעילו את הדימיון, הדליקו את מתג היצירתיות וזהו זה, אתן כבר שם, עם כל הצבעים הנכונים לאביב 2012!

 

❊❊❊

 

מוכנות? אז קבלו אותם במחיאות כפיים גדולות, כי הם יפים מתמיד...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מקוות שגם אתן כבר הספקתן להוסיף אותם אל תוך תיקיית ההשראה ההולכת ותופחת שלכן,

 

שבוע צבעוני ואביבי,

טל והדר

 

❊❊❊

 

The image are taken from: The knotty bride, The loveliest day, Whimisical wondrland weddings

מאת:כלות אורבניות