אווירה קלאסית בלב הגראנג' וחוויה של מסעדת שף

29.05.19

כולנו יודעות שהצלחה אמיתית של חתונה תלויה בפרטים הקטנים, והם שמרכיבים בסופו של דבר את התמונה המושלמת. דגש והקפדה על כל פרט ופרט כך שיהיה האיכותי ביותר הוא אחד מסודות הקסם של הריי.  


gallery 2

 

 

gallery 2

 

 

new 1

 

 

new 1

 

ריי הוא המקום הקלאסי לפודיז מושבעים אבל לא רק, ועל גזרת האוכל בו מנצח ביד רמה לא אחר מאשר השף יונתן רושפלד. לצידו ליאור עוזרי, שהיה אף הוא אחראי על כמה מהחגיגות הלוהטות ביותר לחיך התל-אביבי בשנים האחרונות.

הלוקיישן של הריי הוא חנות רהיטים שעברה הסבה, בהשראת הוטל קוסט בפריז. באזור הדרומי, הגראנג'י והמחוספס של תל אביב. הסגנון של המקום הוא קלאסי, עם דגש על אנשים טובים ושירות ללא פשרות. 

gallery 2

 

 gallery ray1

 

 

gallery ray1
  

 new 1

צילום: לוז

 

התפריט במקום משתנה בהתאם לחומרי הגלם העונתיים, והקוסנפט הקולינרי מתחבר לקונספט האירוע. חולמים על חתונה שכולה על טהרת הסטריט פוד האסייתי? בריי יעשו הכל כדי שהפנטזיה תהפוך למציאות. 

gallery ray1

 

 

gallery ray1

 

 

gallery ray8

 


gallery ray9

 
רוצים לקבל מחמאות בלתי פוסקות על הקינוחים החלביים כשהם בכלל היו פרווה? יו גוט איט! חשוב לכם שיגישו לאורחים שלכם את כוס היין האדום בכוס המתאימה ואת הוויסקי בכוס קריסטל? זה המקום עבורכם. או במילים אחרות, זוגות אורבניים בנשמה שרוצים להעביר את האורחים שלהם חוויה שהיא הכי קרובה שיש למסעדת שף יתאהבו בריי ממבט ראשון. 

gallery 11

 

 

new 1

 


gallery ray7

 

קרדיטים:

צילום: Marvin Photography

לוקיישן: Ray

 

headline

איפה חונים?

ישנו חניון צמוד. בעיית חניה בתל אביב? לא בריי.

 

 איפה מתארגנים?

יש סוויטה להתארגנות כי בריי אוהבים להשאיר את הזוגות שלהם קרוב.

 

גזרת הקולינריה:

על הצד הקולינרי של הריי אחראי לא אחר מאשר השף יונתן רושפלד, לצדו עומד ליאור עוזרי, ״היורש״ של יונתן מהרברט סמואל ז״ל וטאפאס אחד העם. יחד הם מביאים את הדיוק בחומרי הגלם והטיפול הנכון בהם.  

 

גזרת האלכוהול:

על האלכוהול בריי אחראים מיקסולוג׳י טים - שמשתמשים בחומרי גלם ובאלמנטים מהמטבח המולקולרי. יחד נוצרת בריי חוויית אירוח בסנטדרטים גבוהים במיוחד.

 

יאללה בלאגן:

המקום כהה, מייצר אווירת מועדון, סאונד של מסיבה. כל התנאים כדי שאורחים שלכן לא יירדו רגע מהרחבה. 

אירועים בריי נגמרים ממש מוקדם, בבוקר.

 

ההערה שאנחנו שומעים הכי הרבה על המקום:

אוכל, אוכל ושוב אוכל. אה, וגם קינוחים.

 

הכי כדאי להתחתן אצלנו כי…:  

האורחים תמיד מדברים בסוף על האוכל, ולכן אצלנו בריי יצרנו חוויית אירוח קולינרית שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה. חוויית האירוח בריי יותר דומה למסעדת שף מאשר לאולם אירועים, אנחנו מייצרים עבור האורחים שלכם חוויית שירות מוקפדת ומרגשת עם אוכל ואלכוהול באיכות בלתי מתפשרת

תגיות: