שמלות כלה, שמלות ערב ואופנה

סגור זה באופנה
סגור זה באופנה
האם תהיתן לפעמים כיצד פוסט נולד בכלות אורבניות? האם חלפה בראשיכן המחשבה איך למעשה אנו בוחרות את הנושא החם הבא לעסוק בו? האמת, ששלל הפוסטים בבלוג, הינם תולדה של כל הדברים שמעניינים ומסקרנים אותנו, ויש רבים כאלה - ככה זה כשמעצבת גרפית פוגשת באדריכלית, וביחד הן מחליטות לעסוק בעולם החתונות.                                                                                     
יוסף וכנרת בחלל השבטי
יוסף וכנרת בחלל השבטי
שיתופי פעולה בין בתי עיצוב ליוצרים משדות העיצוב והאמנות, נפוצים מאוד בעולם האופנה הגלובלי. אצלינו, מסיבה כלשהי, העניין פחות נהוג (וחבל. ממש חבל!). בעיננו, כל שיתוף פעולה שכזה מבורך, ובאופן אוטומטי זוכה אצלינו לכמה וכמה נקודות זכות.                                
אהבה בת שלושים
אהבה בת שלושים
את שבוע האופנה בכלות אורבניות החלטנו לפתוח עם כלה מיוחדת, שמביאה עימה סיפור מיוחד. בדיוק היום, לפני 30 שנה, נישאה ורד לבכיר ליבה, ניר.                                                      

לבן על לבן

02.07.12 יום ב'
את הצעת הנישואין הפרטית שלה קיבלה המעצבת ערבה קשדן בזמן לימודי תפירה ותדמינות בבית הספר "שנקר". באותו הרגע, היה לה ברור שהיא זו שתעצב בעצמה את שמלת הכלה שלה.      
Read more...
את שאנה לאוב, בעלת בוטיק בגדי ילדים מיובאים בשם "‪"‬Shan ‪&‬ Toad, פגשנו לראשונה בעת שהחלטנו להציג בגדי שושבינים ושושבינות במסגרת פינתנו בתכנית "זה ייגמר בכלה", בערוץ האופנה הישראלי. רצינו להציג בגדי ילדים שיקיים ובאיכות גבוהה, כאלה שיתאימו למעמד אירועי הערב ויחד עם זאת יהיו גם נוחים וכיפיים ללבישה עבור הילדונים.                                                      
Read more...
מידי פעם בפעם אנו מקבלות לתיבת המייל שלנו קריאות נרגשות לעזרה בנוגע לשמלות ערב לאמהות, לאחיות ולחברותיה הטובות של הכלה.      
Read more...

הכלות של פישנדג

04.05.12 יום ו'
יותר משבוע עבר מאז חגגנו סופ"ש ארוך של חגיגות עצמאות משמחות: טקסים, מטסים, משטים, זיקוקי דינור, הופעות, דגלים והרבה, הרבה מנגלים עמוסי כל טוב, שיחזרו לפגוש אותנו רק בשנה הבאה. 
Read more...
הרומן שלנו עם מעצב האופנה יואב ריש מחזיר אותנו כמעט שנה לאחור. עוד יום של סיבובים שגרתיים ברחבי העיר ת"א, כשבסופו, ממש במקרה, תפסה את עיננו חנות לשמלות כלה אשר ממנה בקע אור רך ונעים.      
Read more...

פלורה קולקשיין

12.03.12 יום ב'
עוד לפני עלייתו של הבלוג לאוויר, ידענו כי חייב להיות שם פוסט שיציג בפני הכלות היקרות שלנו "חנות קטנה ומטריפה". מקום קסום השייך למעצבת מוכשרת בשם רינת אשר, בעלת בוטיק חיפאי לשמלות כלה וערב שנקרא "פלורה".      
Read more...

קצרה ולעניין

12.03.12 יום ב'
אין ספק ששמלת הכלה הקלאסית ביותר שניתן להעלות על הדעת, היא שמלה ארוכה, כזו שנושקת לקרקע, עם שובל ארוך בגווני הלבן.      
Read more...

כלות של חורף

23.01.12 יום ב'
כלות רבות נרתעות מהקונספט של נישואין בחורף, בעיקר בגלל שהן חוששות שמזג האוויר הקריר יפגום בהנאתן מהשמלה, עליה חלמו במשך תקופה ארוכה כל כך.
Read more...
על הקבוצה הסודית שלנו שמעת? ששששש....
תכתבי לנו את המייל שלך ונצרף אותך:
יש להזין כתובת מייל

תנאי שימוש באתר | מי אנחנו? | צרו קשר | רוצים לפרסם אצלנו? | הפינצטה | לבלוג-מגזין
עיצוב: קלפטיש מרקטינג בע"מ  | בנייה ופיתוח: Ijoomla | כל הזכויות שמורות 2017